Ogłoszenie PDF Drukuj Email

Szkolenie dla potencjalnych beneficjentów

W związku ze zbliżającymi się naborami wniosków w ramach działania 19.2 PROW 2014-20 w zakresie: podejmowanie działalności gospodarczej oraz rozwijanie działalności gospodarczej, Stowarzyszenie „Suwalsko – Sejneńska” Lokalna Grupa Działania zaprasza do udziału w szkoleniu dotyczącym tych naborów.

Szkolenie będzie miało na celu przygotowanie potencjalnych wnioskodawców do aplikowania o środki w zakresie określonym w naborze.

Tematyka szkolenia:

- wypełnianie wniosku o przyznanie pomocy

- wypełnianie biznesplanu

- wypełnianie i kompletowanie załączników do wniosku

- sposób składania wniosku i załączników

- sposób oceny wniosków przez Radę LGD

Termin i miejsce szkolenia:

Suwałki – 08.11.2016. Urząd Gminy Suwałki – ul. Świerkowa 45.
Początek szkolenia: godz. 9:00

Sejny10.11.2016. Sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Sejnach – ul. J. Piłsudskiego 34.
Początek szkolenia: godz. 9:00

Udział w szkoleniu jest bezpłatny

Szkolenie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO WP 2014-20.

Projekt: „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Stowarzyszenia "Suwalsko - Sejneńska" Lokalna Grupa Działania”