Lokalna Strategia Rozwoju "Suwalsko-Sejneńskiej" LGD PDF Drukuj Email

W imieniu Zarządu „Suwalsko – Sejneńskiej” Lokalnej Grupy Działania serdecznie dziękujemy Państwu za dotychczasowy udział w opracowywaniu i konsultacjach do Lokalnej Strategii Rozwoju naszej LGD na lata 2014-2020 (2016 -2023).
Lokalna Strategia Rozwoju obszaru działania „Suwalsko – Sejneńskiej” LGD powstała przy ogromnym zaangażowaniu społecznym - zarówno mieszkańców, przedstawicieli instytucji, samorządowców, organizacji pozarządowych i przedsiębiorców. Poczynając od 2014 roku w działaniach konsultacyjnych wzięło udział ponad 700 osób.

Poniżej prezentujemy jednolitą wersję Lokalnej Strategii Rozwoju oraz Regulaminu Rady LGD, zatwierdzone przez Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia w dniu 28.12.2015.

Lokalna Strategia Rozwoju "Suwalsko-Sejneńskiej" LGD - pobierz

Regulamin Rady -pobierz