Konferencja Podsumuwująca wdrażanie LSR Stowarzyszenia LGD "Sejneńszczyzna" PDF Drukuj Email

24 czerwca odbyła się Konferencja Podsumowująca wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia LGD "Sejneńszczyzna" realizowanej w ramach PROW 2007-2013 oś 4 LEADER. Na spotkanie przybyli przedstawiciele samorządów Powiatu Sejneńskiego, reprezentanci Lokalnych Stowarzyszeń, członkowie Stowarzyszenia LGD "Sejneńszczyzna" oraz osoby, które realizowały projekty w ramach PROW 2007-2013 oś 4 LEADER.

Pan Prezes Stowarzyszenia LGD "Sejneńszczyzna" Grzegorz Łucznik- otworzył konferencję, witając zebranych i  dziękując im za przybycie. Pan Prezes omówił pokrótce ogólny przebieg wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju oraz najciekawsze operacje. Wszystkie pozostałe projekty zostały zaprezentowane zebranym na prezentacji multimedialnej, która była przedstawiana w tle następnych wydarzeń konferencji.

Następnym punktem programu było rozdanie statuetek "Marki Sejneńszczyzny" za najlepiej zrealizowane operacje programu LEADER. Nagrodzone Panie- Pani Teresa Bernatowicz i Pani Aneta Janczewska bardzo szczęśliwe podziękowały za przyznanie wyróżnień.

Następnie Prezes Stowarzyszenia LGD "Sejneńszczyzna" przyznał dyplomy i wieczne pióra dla członków Zarządu, Rady i Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia LGD "Sejneńszczyzna" oraz dyplomy z podziękowaniem dla pozostałych osób związanych z aktywnym wkładem w pracę nad wdrażaniem Lokalnej Strategii Rozwoju.

Na tym konferencję zakończono. Po krótkiej przerwie rozpoczęto szkolenie z zakresu PROW 2014-2020.