Ocena zgłoszonych operacji do "Marki Sejneńszczyzny" PDF Drukuj Email

W dniu 19 czerwca odbyło się zebranie Rady Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania "Sejneńszczyzna". Spotkanie dotyczyło wyłonienia najlepszych projektów LEADER z VIII i IX naboru i wyróżnienie ich "Marką Sejneńszczyzny. Analizie podlegały następujące operacje wybrane podczas posiedzenia Zarządu Stowarzyszenia LGD "Sejneńszczyzna" w dniu 11 czerwca:

• Aneta Janczewska-"Utworzenie miejsca relaksu i odpoczynku dla całej rodziny w gospodarstwie agroturystycznym."
  • Danuta Wołongiewicz-"Lawendowe Pole"
  • Teresa Bernatowicz-"Podniesienie jakości świadczonych usług w agroturystyce w Sumowie"
  • Anna Miszkiel-"Turystyka konna w gospodarstwie agroturystycznym 'KONIE NAD MARYCHĄ'".

Członkom Rady został przedstawiony materiał filmowy i zdjęciowy z wizyty lokalnej przeprowadzonej na terenie zrealizowanych operacji. Po gorącej dyskusji, członkowie Rady przystąpili do głosowania na kartach oceny. Po podliczeniu pkt. ogłoszono dwie laureatki tegorocznej edycji "Marki Sejneńszczyzny".
Za najlepszą realizację projektu wyróżnienie "Marki Sejneńszczyzny" otrzyma:
  • Pani Aneta Janczewska
  • Pani Teresa Bernatowicz
Paniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Rozdanie statuetek odbędzie się podczas Konferencji Podmurowującej Wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia LGD "Sejneńszczyzna" 24 marca o godzinie 9.00 w Domu Litewskim w Sejnach.