Zaproszenie PDF Drukuj Email

L.dz.w. 21 /2015 Sejny, 09.03.2015r.

Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania

„Sejneńszczyzna”

Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu LGD „Sejneńszczyzna” serdecznie zapraszamy Pana/Panią na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.

Zebranie odbędzie się w pierwszym terminie w dniu 24 marca (wtorek) 2015r. o godz. 10.00 w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sejnach ul. J Piłsudskiego 34.

Na podstawie § 18 pkt. 2 Statutu LGD „Sejneńszczyzna” informuję, iż w przypadku braku kworum II termin Walnego Zebrania Członków Lokalnej Grupy Działania „Sejneńszczyzna” odbędzie się w dniu 24 marca 2015r. o godz. 10.30 . Uchwały podejmowane w drugim terminie będą ważne bez względu na liczbę obecnych członków.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie Walnego Zebrania.

2. Wybór Przewodniczącego Zebrania.

3. Wybór Sekretarza.

4. Stwierdzenie prawomocności obrad.

5. Przyjęcie porządku obrad.

6. Zatwierdzenie protokołu obrad z poprzedniego Walnego Zebrania. – uchwała

7. Głosowanie w sprawie przyjęcia sposobu składania sprawozdania do Urzędu Skarbowego.

8. Sprawozdanie z działalności Zarządu za rok 2014r.

9. Sprawozdanie z działalności Rady.

10. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za rok 2014.

11. Głosowanie w sprawie zatwierdzenia sprawozdania Zarządu za 2014r. – uchwała

12. Głosowanie w sprawie zatwierdzenia sprawozdania z działalności Rady za 2014r. – uchwała

13. Głosowanie nad udzieleniem absolutorium dla Zarządu za 2014r. - uchwała

14. Przedstawienie zmian w LSR i głosowanie w sprawie zatwierdzenia zmian w LSR. -uchwała

15. Przedstawienie i głosowanie w sprawie zatwierdzenia planu działania na rok 2015r. – uchwała

16. Głosowanie w sprawie zatwierdzenia budżetu na 2015r. – uchwała

17. Głosowanie w sprawie zatwierdzenia składek członkowskich. – Uchwała

18. Informacja o przygotowaniach do realizacji programu LEADER w nowym okresie programowym 2015-2000

19. Zapytania, wolne wnioski.

Jednocześnie informujemy, iż zmiany w LSR o których mowa w punkcie 14 porządku zebrania zostaną opublikowane na stronie internetowej LGD Sejneńszczyzna do dnia 10 marca 2015.

Ze względu na wagę poruszanych zagadnień, uprzejmie proszę o niezawodne wzięcie udziału w zebraniu oraz o wypełnienie załączonej ankiety i zabranie jej ze sobą na zebrani. Zawarte w niej informacje przyczynią się do uwzględnienia w nowym LSR przedsięwzięć zgodnych z Państwa zapotrzebowaniem.

W imieniu Zarządu  Grzegorz Łucznik

Dokumenty na WZCz LGD "Sejneńszczyzna"

ankieta -pobierz

Zmiany w LSR- pobierz