Zarząd LGD PDF Drukuj Email

Członek Zarządu

Zarząd w latach 2009-2015

GRZEGORZ ŁUCZNIK - Prezes Zarządu

W zarządzie LGD "Sejneńszczyzna" zajmuje się głównie sprawami budownictwa i inwestycji. Uważam, że teren Sejneńszczyzny poza rolnictwem posiada wielkie walory turystyczne i nieskażone środowisko. Walory te nie są należycie wykorzystywane. Potrzebny jest rozwój infrastruktury turystycznej, ochrona środowiska przyrodniczego (krajobrazu) i rozwój gospodarstw ekologicznych. Te kierunki działań powinny przyczynić się do zwiększenia dochodów i podniesienia standardów życia ludności lokalnej. W Zarządzie LGD "Sejneńszczyzna" reprezentuje społeczność gminy KRASNOPOL.

ROBERT WIAKTOR - Wiceprezes Zarządu

Robert Wiaktor -  urodzony w Sejnach w 1979 r., magister, Uniwersytet Witolda Wielkiego w Kownie, kierunek zarządzanie i marketing. Obecnie dyrektor Litewskiego Centum Kultury Ludowej w Puńsku.
W zarządzie LGD odpowiedzialny za sprawy kulturalne i współpracę międzynarodową, reprezentuje społeczność Gminy Puńsk.

WALDEMAR DOMAŃSKI - Wiceprezes Zarządu

W zarządzie LGD "Sejneńszczyzna" zajmuje się głównie sprawami sportu, rekreacji i kultury.
Oczekuję, że LGD "Sejneńszczyzna" znacząco wpłynie na podniesienie atrakcyjności Sejneńszczyzny (a wiec mojej wsi i gminy także), że uda się przełamać marazm i zaściankowość panującą w większości naszych wsi, że ludzie będą tutaj żyli godnie, a moje dzieci i wnuki nie będą wstydzili się przyznać skąd pochodzą, że "słoma wychodząca z butów" nie będzie synonimem społeczności wiejskiej. W Zarządzie LGD "Sejneńszczyzna" reprezentuje społeczność gminy GIBY.

KAROL JACHIMOWICZ - Skarbnik LGD

Jeden z członków założycieli LGD, mieszkaniec Gib i przedstawiciel sektora przedsiębiorców. Z wykształcenia technik elektronik. W LGD zajmuje się poszukiwaniem źródeł finansowania działalności. W dzisiejszym zmaterializowanym świecie trzeba twardo stąpać po ziemi nie zapominając, że ma to być tylko sposób na zaspokojenie wyższych potrzeb”Motto pracy: „ Jestem tu! – by na miarę swoich sił i możliwości - służyć drugiemu człowiekowi i służyć Ojczyźnie a poprzez to... służyć Bogu”. W Zarządzie LGD "Sejneńszczyzna" reprezentuje sektor gospodarczy.

Mariusz Smoliński - Sekretarz

Agnieszka Kujawska – Członek Zarządu