Wdrażanie projektów współpracy PDF Drukuj Email

Nasze Stowarzyszenie podpisało umowę na przystąpienie do projektu współpracy pt. Dziedzictwo - Naszą Atrakcją.

Projekt będzie realizowany w partnerstwie z:

1.  Lokalną Grupą Działania „Białe Ługi”
  2. Lokalną Grupą Działania „Owocowy szlak”
  3.  Lokalną Grupą Działania „Gryflandia”
  4.  Lokalną Grupą Działania „Kraina Rawki”
  5. Lokalną Grupą Działania „Region Włoszczowski”
  6.  Lokalną Grupą Działania „Nasza Suwalszczyzna”

Głównym celem D.N.A. jest ukazanie obrzędów, tradycji, zwyczajów oraz regionalnej kuchni jako atrakcyjnego produktu turystyki krajowej i międzynarodowej na obszarze działania partnerów projektu.

Projekt Dziedzictwo - Naszą Atrakcją jest skierowany do lokalnej społeczności i organizacji pozarządowych. W ramach projektu zostaną wydane foldery promujące atrakcje turystyczne regionów Partnerów projektu. Wspólny udział w 6 targach na terenie kraju oraz udział w 4 konferencjach. Znajduje się w nim działanie skierowane również do młodzieży gimnazjalnej z obszarów działania Partnerów, wśród której zostaną przeprowadzone dwie edycje konkursu „Młodzieżowa Akademia Dziedzictwa Kulturowego” –„MADZIK”

Projekt będzie realizowany do sierpnia 2012r.

Materiały do pobrania dla konkursu "MADZIK"

- regulamin konkursu -pobierz plik

- formularz zgłoszeniowy -pobierz plik