Reklama

Skorzystaj z naszej oferty
Proponujemy projekcję plenerową filmów na zamówienie. Szczegóły w zakładce Stowarzyszenie "Kraina Czarnej Hańczy" tel:604 920 602
Reklama LGD "Sejneńszczyzna"
 
 
 

Pogoda

Pogoda Sejny z serwisu
 

LEADER 2015-2020

 
Spływ kajakowy PDF Drukuj Email

 

 

 

Osoby, które chcą wziąć udział w spływie kajakowym dnia 5 czerwca, proszone są o zgłoszenie tego do biura pod nr 87 735 13 89 do 3 czerwca (środa).

 
Kino plenerowe PDF Drukuj Email

Zapraszamy serdecznie na projekcję kina plenerowego!

 

 

 

 • 5 czerwca, 20.30 godz.- "U Bociana" pod adresem Głęboki Bród 19A :

"Słowo na M"-  komedia romantyczna z Danielem Radcliffem i Zoe Kazan okraszona brytyjskim, inteligentnym humorem.

 

 

 • 6 czerwca, 20.30 godz.- Plaża Gminna w Krasnopolu:

"WHO AM I"- niemiecki thriller o młodym geniuszu komputerowym, który został zaproszony do tajnej grupy hakerów.

 
Otwarcie sezonu turystycznego PDF Drukuj Email

 

 

 

Gospodarstwo agroturystyczne "Valdi" w Oszkiniach


Kwatera agroturystyczna "U Bociana" w Głębokim Brodzie


"Park linowy Galadusys"


"Agroturystyka u Oli" w Smolanym Dębie


"Dolina Żurawi" Hołny Mejera

 

Osoby, które chcą wziąć udział z jednej z atrakcji, proszone są o kontakt z biurem telefonicznie pod numer: 87 735 13 89 lub elektronicznie pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Informacja ta, jest nam potrzebna do oszacowania liczby osób biorących udział w wydarzeniu.

 

 
Otwarcie sezonu turystycznego PDF Drukuj Email

 

W dniu 5 maja w kwaterze agroturystycznej "Kwatera u Oli"odbyło się spotkanie zorganizowane przez LGD "Sejneńszczyzna"  . W spotkaniu wzięły udział osoby prowadzące działalność turystyczną oraz Wójt Gminy Krasnopol- na terenie, której odbyło się spotkanie. Głównym tematem spotkania było zaplanowanie działań związanych z "Otwarciem sezonu turystycznego na Sejneńszczyźnie".

Podjęto następujące ustalenia:

 

4 czerwca

Gospodarstwo agroturystyczne "Valdi" w Oszkiniach oferuje 50% zniżki na pobyt w kwaterze w dniu 4 i 5 czerwca.

 

5 czerwca

Głęboki Bród

-Zostanie zorganizowany spływ kajakowy. Pan Bogdan Myszczyński z Głębokiego Brodu (Kwatera "U bociana" zadeklarował się do udostępnienia sprzętu wodnego i organizacji trasy spływu. Ponadto w Głębokim Brodzie na terenie kwatery agroturystycznej Pana Bogdana Myszczyńskiego odbędzie się ognisko i projekcja kina plenerowego zorganizowana przez Stowarzyszenie "Kraina Czarnej Hańczy".

Burbiszki

-Park linowy w Burbiszkach Pana Waldemara Żukowskiego oferuje 50% zniżki dla korzystających oraz udostępnia za darmo kajaki, którymi można popływać na jeziorze Gaładuś.

 

6 czerwca

Krasnopol

- Na plaży gminnej w Krasnopolu zostanie udostępniony za darmo sprzęt żaglowy przez Stowarzyszenie "Kraina Czarnej Hańczy" . Na wieczór jest planowany opcjonalnie "Teatr w Smolanym Dębie" ("Agroturystyka u Oli")lub projekcja kina plenerowego na plaży.

 

Plan wydarzenia nie jest zamknięty. Pragniemy aby "Otwarcie sezonu turystycznego" obejmowało swoim zasięgiem większą ilość podmiotów prowadzących działalność turystyczną. Organizacja tego wydarzenia ma na celu aktywizację osób związanych z ruchem turystycznym na naszym ternie. Dlatego zdecydowaliśmy się na formę rozproszoną (kilka wydarzeń w tym samym czasie).

 

Zachęcamy osoby prowadzące działalność turystyczną do składania ofert uczestnictwa w tym przedsięwzięciu. Formularze zgłoszeniowe prosimy przesłać w wersji papierowej  lub elektronicznie zeskanowany dokument z odręcznym podpisem na adres   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Formularz zgłoszeniowy

 
Kino plenerowe- zapytanie ofertowe PDF Drukuj Email

 

Lokalna Grupa Działania "Sejneńszczyzna" zleci wykonanie projekcji kina plenerowego w terminach 5 czerwca (Głęboki Bród)  i 6 czerwca (plaża w Krasnopolu). Formularz zgłoszeniowy w formie papierowej prosimy dostarczyć do 27.05.2015 r.

 

Formularz ofertowy

 

 

 
Marka Sejneńszczyzny 2015 PDF Drukuj Email

PRZEDŁUŻONY TERMIN SKŁADNIA FORMULARZY ZGŁOSZENIOWYCH do 16.06.2015


Stowarzyszenie Samorządów Ziemi Sejneńskiej oraz LGD „Sejneńszczyzna”

zapraszają

lokalnych twórców, przedsiębiorców, producentów, kwaterodawców, organizacje pozarządowe oraz instytucje i podmioty z powiatu sejneńskiego

do udziału w Konkursie „Marka Sejneńszczyzny 2015”

 

Marka Sejneńszczyzny została utworzona na mocy porozumienia zawartego w 2013r. pomiędzy Stowarzyszeniem Samorządów Ziemi Sejneńskiej a Stowarzyszeniem LGD „Sejneńszczyzna”. Głównymi celami marki są: promocja Regionu Sejneńskiego, oznaczenie miejsca pochodzenia wytwarzanych tu produktów i wyróżnienie osób, które wybitnie przyczyniają się do rozwoju naszego mikroregionu.

Odznaczenie „Marka Sejneńszczyzny” przyznane będzie w kategoriach:

• Najlepsza agroturystyka,

• Najlepszy produkt lokalny (kulinarny, rzemiosło, promocyjny, turystyczny),

• Najlepsza działalność gospodarcza, aktywność i przedsiębiorczość,

• Najciekawsza działalność kulturalna i prospołeczna,

• Najciekawszy zrealizowany projekt w ramach programu LEADER.

Więcej…
 
Zaproszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez G.Łucznik   

 

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Sejneńszczyzna” zaprasza na spotkanie informacyjno-organizacyjne osoby prowadzące działalność w sektorze usług turystycznych. Spotkanie odbędzie się w dniu 05.05.2015 o godzinie 1600 w kwaterze agroturystycznej „Agroturystyka u Oli”. Prosimy o zabranie ze sobą materiałów promujących Państwa usługi.

Adres kwatery:

Aleksandra Jegorow

Smolany Dąb 8

 

GPS  N 54 05 36,0     E 23 11 31,0 Mapa dojazdu

Program spotkania:

  1. Wymiana informacji o prowadzonych usługach turystycznych.

  2. Propozycje działań zmierzających do podjęcia współpracy przez podmioty działające w sektorze turystycznym.

  3. Organizacja imprezy „Otwarcie sezonu turystycznego na Sejneńszczyźnie”.

  4. „Marka Sejneńszczyzny” 2015 –omówienie tegorocznej edycji.

  5. Ognisko lub grill w zależności od pogody.

Zapraszamy Serdecznie

 
Sprawozdanie z przebiegu spotkania informacyjnego PDF Drukuj Email

W dniu 23.04.2014 r. odbyło się spotkanie informacyjne zorganizowane dla osób prowadzących działalność turystyczną na naszym terenie. W spotkaniu wzieło udział 16 osób.

 

Na zebraniu został poruszony pomysł organizacji spotkania integrującego dla kwaterodawców. Większość zebranych wyraziła chęć w uczestnictwie. Od niektórych osób padły deklaracje słowne w sprawie zaoferowania miejsca na wspólne wydarzenie. Kwatery agroturystyczne, które chcą,  aby na ich terenie odbyło się spotkanie informacyjne, proszone są o przesłanie deklaracji do 27.04.2015 na   e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  Czekamy na deklaracje od wszystkich zainteresowanych.

 

Na spotkaniu zostały również przedstawione poszczególne projekty z programu LEADER 2009-2015 oraz poinformowano o sposobie działania, jakie należy podjąć przed nowym okresem programowania na lata 2016-2020.

 

Deklaracja- pobierz

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 52